Rasim Thaçi humb betejën me COVID-19

By

Ka vdekur sot në moshën 70-vjeçare aktori i njohur, Rasim Thaçi- Cima.

Lajmi është i ditur nga familjarët e aktorit.

 

Ai ka disa ditë që ishte duke u përballur nga Covidi-19 dhe ishte i shtrirë në Klinikën Infektive.

Rasim Thaçi, i cili për publikun njihet si Cima do të mbetet në kujtesën e publikut me rolet e tij të shumta komike.

Artikuj të ngjashëm