Ky është mysafiri me të cilin do rikthehet Meritoni me emision

By

Meriton Mjekiqi do të rikthehet me formatin e tij që la gjurmë në hip-hopin shqiptar, kësaj radhe me ndryshe.

I vetëm, me strukturë të riformatuar ai vjen mes tjerash edhe në një ambient të ri të dielën e ardhshme.

Interesimi është i madh për mysafirin me të cilin do të nisë Meritoni sezonin e ri të programit “Me Meriton Mjekiqin” i cili do të transmetohet në Youtube.

Fansat kanë kuptuar diçka përmes fotografive dhe tashmë kjo është zyrtare.

Meritoni do e nisë formatin e tij me reperin Ledri Vula.

Mbeten të shihen në vijim befasitë e rezervuara për këtë sezon të ri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm