Sara rrëfen si Ledri i qëndroi pranë gjatë lindjes

By

Më parë, Sara Hoxha publikoi një fotografi, teksa Ledri po i qëndronte afër gjatë kohës që ata po prisnin që Poem Blu të vinte në jetë.

Ky moment kaq i ëmbël bëri asokohe xhiron e rrjetit. Mirëpo, vetëm së fundmi Sara ka folur rreth pranisë së Ledrit në sallën e lindjes.

Duke biseduar me ndjekësit e saj, ajo tha se në ato momente nuk mendonte të kishte afër dikë tjetër përveç Ledrit.

“Cilat ishin fjalët e Ledrit gjatë lindjes? A të ndihmoi prania e tij? Na e sugjeron?”, i shkruan ndjekësja.

Teksa Sara ka shkruar: “Mendoj 1000% që partneri duhet patjetër të jetë personi që t’ju shoqërojë gjatë kësaj eksperience. Mua më ka ndihmuar shumë dhe as nuk e imagjinoj dot të kisha dikë tjetër aty përveç tij. Patjetër që më ka ndenjur vetëm tek koka, sepse vetëm aty kisha nevojë”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm