“Raketa zbriti”: Morena Taraku pozon në të brendshme pranë makinës!

By

Ajo është një vajzë super seksi! Me një trup të tonifikuar dhe zeshkane, Morena Taraku përfaqëson një bukuri të egër.

Këngëtarja e modelja kosovare që është zhvendosur të jetojë në Stamboll të Turqisë, para ca ditësh ishte në Kosovë dhe është rikthyer sërish atje.

Taraku ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi në të brendshme, ku duket tejet e zjarrtë.

“Raketa zbriti”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë, duke iu referuar vetes së saj si RAKETË! /Prive.al

View this post on Instagram

Kur raketa zbrit posht 🚀

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Artikuj të ngjashëm