E pabesueshme në çfarë kushtesh atmosferike Rita Ora mbajti koncertin në Skoci

By

Kushtet e rënda atmosferike, ia kishin pamundësuar Rita Orës që të udhëtonte me aeroplan drejt Skocisë!

Por këngëtarja kishte shkuar atje me tren që të mbante koncertin e planifikuar në Glasgow.

Në një stadium të mbushur me mijëra njerëz, Rita Ora ka performuar hitet e saj derisa shiu s’kishte të ndalur e po binte rrëmbyeshëm.

Kjo nuk e ka stopuar artisten që të japë maksimumin e saj në skenë dhe madje po dukej shumë e lumtur derisa vallëzonte e kënaqej bashkë me fansat që kishin shkuar për ta parë.

Madje, në koncertin e Ritës mbrëmë, ndodhi edhe dicka romantike. Një djalë i ka propozuar fejesë të dashurës së saj në mes të skenës, derisa Rita po qëndronte pranë tyre. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm