E patë serialin “Counterpart?”, njihuni me shqiptarin që luan krah aktorit me famë botërore

By

Seriali i famshëm amerikan “Conterpart” ka nisur me transmetimin e sezonit të ri e me episode të reja, dhe krah aktorit të famshëm amerikan J. K Simpson.

Image result for arber mehmeti

Bëhet fjalë për aktorin kosovar Arbër Mehmetin, i cili ka një rol në njërin nga episodet e serialit të famshëm.

“Për ata që e kanë humbur, skena ime në Counterpart me fituesin e çmimit Oscar J. K Simmons. Shpresoj të kënaqeni duke e parë aq sa u kënaqa unë duke e xhiruar”, ka shkruar Mehmeti në profilin e tij në Facebook.

“Counterpart” është një serial që flet për punën e spiunazhi dhe se si punojnë në fshehtësi shumë organizata dhe kryesisht trajton çështjet e konspiracioneve qeveritare.

Image result for counterpart season 2

Artikuj të ngjashëm