Qindra mijëra euro: Blerim Destani vazhdon të na befasojë me çmimet e orëve të dorës!

By

Është ndër burrat më të pasur shqiptarë edhe këtë e ka dëshmuar plot herë. Blerim Destani, si njëri ndër pronarët e kompanisë së famshme Ekolog, po që bën jetë luksi dhe vishet në markat më të shtrenjta që ekzistojnë.

Muaj më parë, ai prezantoi orën e markës “Richard Mille“, e cila kushtonte 800 mijë euro.

Ndërsa tani, në dorë Destani mbanë orën e të njëjtës markë, vetëm me një çmim pak më të lirë.

Faqja shqiptare në Instagram, “What They Wearing”, e ka publikuar çmimin real të orës së tij “Richard Mille”, që kushton 91 mijë euro. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BifMcoQnMe2/?taken-by=whattheywearin

Artikuj të ngjashëm