Fjolla Morina sërish me këngë eksplicite?!

By

Ka një javë që është lançuar ‘Trileqe’ nga Fjolla Morina dhe Elinel. Një bashkëpunim që po shënon suksese që në ditë e para të publikimit.

Por pas pauzës nga lindja, Fjolla ka karikuar energjitë dhe tashmë ka dhe dy këngë të reja gati.

Njëra nga to do jetë më eksplicite se që e kemi parë atë deri më tani e jo si këngëtare por tani e tutje, Fjolla do të shfaqet si një repere. /Prive

Artikuj të ngjashëm