Qershor, viti 1998: Leonora Jakupi rrëfen për herën e fundit që pa babin e saj

By

Këtë të premte, e ftuar në Prive ishte këngëtarja Leonora Jakupi, për të na folur për datat e saj më të paharrueshme të jetës.

Një rrëfim prekës, që dëshmon edhe një herë heroizmin e popullit shqiptar, ajo rrëfen për herën e fundit që pa dhe e përqafoi babanë e saj.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm