Rita Ora e zhveshur në fotografitë e fundit !

By

Karriera e saj po gëzon kulmin e suksesit në skenën muzikore ndërkombëtare. Përveç muzikës edhe në fushën e modës nuk mbetet prapra.

Fjala është për këngëtaren shqiptare Rita Ora e cila tanimë njihet si yll botëror.

Përveç këngëve dhe videoklipeve jemi mësuar ta shohim këngëtaren edhe në kopertinat e revistave më prestigjioze të huaja, e poashtu edhe me fotosesione ku është shfaqur e zhveshur.

Edhe në setin e fundit të fotografive që ka postuar ajo në llogarinë e saj në Instagram ka ardhur me një pamje “Hot” duke i lënë pak vend imagjinates, por që padyshim shihet se është në formë. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm