Kida dhe Lyrical Son, publikojnë imazh nga klipi dhe janë super të lezetshëm

By

Lyrical dhe Kida dy nga këngëtarët më të dashur të publikut shqiptar janë bashkuar në një projekt muzikor e të gjitha indikatorët tregojnë se do të jetë super hit veror.

Kida në Instagram ndau me ndjekësit e saj një moment të shkëputur gjatë xhirimeve të klipit.

Kënga do të quhet Deja Vu në bashkëpunim me Lyricalin.

Në foton e ndarë në Instagram dyshja duken super simpatikë të kombinuar në veshje me ngjyrën e kuqe dhe me një prapavijë me lule dhe një makinë old-timer. /prive.al

View this post on Instagram

Mu po m’doket #DejaVu ❌ @lyricalson

A post shared by KIDA (@kida) on

Artikuj të ngjashëm