Maluma konfirmon publikisht ardhjen në Tiranë (VIDEO)

By

Ka disa ditë që ka dalë lajmi se artisti i famshëm latin, Maluma, vjen në Tiranë për një koncert.

Këtë lajm tashmë e ka konfirmuar edhe vet këngëtari përmes një postimi në Instagram.

Ai publikoi një video brenda të cilës shihen të gjitha datat e rezervuara mes tyre edhe Tirana, në kuadër të turneut të tij.

Nëse nuk e dini, Maluma është njëri prej artistëve më të njohur dhe më të famshëm latin e i cili ka bashkëpunime dhe projekte të mëdha që numërojnë miliona klikime në YouTube.

Më poshtë videoja që konfirmon pjesëmarrjen e tij në Shqipëri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm