Nuk jemi mësuar ta shohim Rita Orën kështu

By

Rita Ora nuk është një vajzë që veshjen e saj e mban të zakonshme dhe të thjeshtë, as kur bëhet fjale për një ditë pa evente të punës së saj.

Glamorous: The night before, the star showed off her long legs in a print wrap minidress, which also featured a plunging neckline, as she attended the LOVE & YouTube party in London

Nuk është gabi të thuhet se veshjet e saj pasqyrojnë karakterin e saj, shum e gjallë ekstroverte dhe e guximshme.

Rikujtojmë veshjen e saj që morri shumë vëmendje së fundmi:

Kjo që Rita Ora veshi së fundmi duhet të jetë dukja e saj më e bukur

Mirëpo edhe glamuri do pak pushim prej tij. Pas një feste të vonshme dhe glamuroze LOVE & YouTube Party, këngëtarja me prejardhje kosovare u pa në publik më një veshje pak më të rehatshme, shumë larg nga ajo se cka jemi mësuar ta shohim.

Low-key: Rita Ora, 28, cut a casual figure as she was seen heading out in London on Tuesday

Chilling: Strolling along in a pair of comfortable trainers, Rita looked like she was in the mood to relax as she continued on about her day

Duke shëtitur në një palë atlete të rehatshme, Rita dukej sikur ishte në humor për t’u çlodhur ndërsa vazhdoi ditën e saj. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm