Nga diskutimi deri tek eskalimi; Si nisi përplasja mes Lumit dhe Ganisë?

By

Gjatë kësaj javë ka pasur një përplasje mes dy banorëve të Big Brother VIP Kosova, Gani Gërmisë dhe Lumbardhit.

Përplasja e tyre është bërë mes ofendimesh e ngritjesh zëri, derisa një moment Gania edhe e ka goditur tavolinën, përcjell Klankosova.tv.

Por, se si filloi përplasja mes këtyre dy banorëve, sonte në ‘Prime’ është publikuar videomateriali që shpjegon gjithçka.

Artikuj të ngjashëm