Pushimet me Seldin! Mimoza Shkodra ka diçka për të thënë (FOTO)

By

Mimoza Shkodra dhe statusi i saj personal u rikthyen sërish në qendër të vemendjes me fotografitë e siguruara nga Prive.al ku këngëtarja shfaqej shumë e afërt me kolegun e saj, Seldi Qalliun.

Pushimet e përbashkëta kaluan pa asnjë koment nga dy artistët e apostrofuar që me afërsinë e tyre vetëm se kanë dëshmuar që përbëjnë çiftin më të ri në estradë.

lajmi vijon nën foto

E një reagim indirekt ka ardhur para pak minutash nga vetë këngëtarja.

Përmes një foto ku shfaqet e vetme në pushime, e buzëqeshur dhe shumë e përmbushur, Shkodra ka deklaruar: ‘Pushime të mbara për të gjithë ju’.

‘Kapaku’ i këtij postimi ka qenë pëlqimi i menjëhershëm i tij nga vetë Seldi, i cili mbase është edhe autori i kësaj shkrepje. /Prive.al/

Pushime te mbara për te gjith ju ❤️

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Artikuj të ngjashëm