Këto janë pesë ftesat më të bukura të dasmës së Getit dhe Marinës (FOTO)

By

Një dasëm që përflitet e pritet tash e një kohë të gjatë nuk kishte se si të rezultonte ndryshe përpos në një event përrallor.

E duket se ceremonia e kurorëzimit të dashurisë së Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës do jetë edhe përtej pritshmërive.

Kjo është lënë të kuptohet që nga ftesat e dasmës të cilat janë definitivisht unike në llojin e tyre dhe si indikatori i parë i diçkaje të veçantë.

E në gjithë këtë punë, nuk është thjesht ‘faji’ i ekipit kreativ të ‘Class’ nga Alketa Vejsiut por edhe vetë çiftit.

Siç ka bërë të ditur Vejsiu përmes një serie të postimeve në Instagram, dizajnuesit e ftesave të personalizuara janë vetë Geti dhe Marina.

Por cilat janë gjashtë më të mirat?! Renditjen nga ‘Class’ e sjellim më poshtë pa specifikuar se për kë janë të ideuara. /Prive.al/

The real designers; @marina_vjollca @ghettogeasy

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on

Super talented in Design! Super Creative Brains; @marina_vjollca @ghettogeasy Love You Guys! Good Luck! Can't wait!

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on

Artikuj të ngjashëm