Të gjithë e dëgjuat Marion duke u deklaruar homoseksual por jo edhe çfarë ndodhi në prapaskenë

By

Me siguri të gjithë e keni parë videon e grimerit shqiptar, Mario, duke u deklaruar homoseksual 37 vjeçar dhe e cila dje u bë virale.

Por, jo edhe çfarë ka ndodhur në prapskenë madje as ai nuk e priste.

Pasi Mario përfundoi fjalimin e tij me lot në sy dhe shumë prekës, ai në prapaskenë u prit nga nëna e tij për të cilën ky i fundit ka menduar se ishte në Mal të Zi.

“Unë nuk e pashë fundin e kësaj videoje sepse nuk kam pasur asnjë moment me veten time. Motrat e mia më thanë se nëna ime është jashtë shtetit por ndjeva zemrën të rrihte tërë ditën dhe vazhdimisht thoshte: mund të ndjej nënën. Ajo është këtu. Kam pritur 37 vjet që ajo të thoshte OK në mënyrë që mos tja thyej zemrën. Faleminderit mikut tim për këtë video. Unë jam gati të mbyll një kapitull tani dhe të filloj një epokë të re”, shkroi ai ndër të tjerash.

Shikojeni videon e mëposhtme dhe mundohuni t’i mbani lotët./Prive.al

View this post on Instagram

I didn’t even see the end of this video because I haven’t had a moment to myself. My sisters told me my mom was overseas but I felt her heart beat that entire day and repeatedly said “I can feel mommy. She is here” I waited 37 years for her to give me the OK to be free so that i would not break her heart. One day, I will share the dark places I went to numb my own heart & pain, but when I’m ready. It’s my story. I’m going to take some time to process all of this and to take a moment for myself now with my family. And maybe work on a new @YouTube channel. I’ve been trying to launch one for a while now but I kept feeling blocked. I’ll try a different Strategy now. My own. Thank you to my friend and incredible artist @huxch for this video. I’m about to close a chapter now and begin a new era. I can see clearly ♥️ No blended blocks & strings. Just For me, my way. 😉 MakeupByMario

A post shared by MAKEUP BY MARIO (@makeupbymario) on

Artikuj të ngjashëm