‘Kallet’ Hajvalia: Meda e Lulja nisin festën me familje (VIDEO)

By

Mbrëmja e djeshme shënoi nisjen e një feste të rëndësishme në familjen e këngëtarit Mehdin Përgjeqaj!

Në shtëpinë e Medës në Hajvali të Prishtinës u nis ahengu me rastin e synetisë së dy djemve të këngëtarit.

Në prani të miqve dhe familjarëve, të zotit e shtëpisë, Meda dhe Lulja nuk kanë përtuar as t’ia krisin këngës nën shoqërinë  e tingujve të defit.

Më poshtë video e momentit. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm