Publikohet “Zemra jem” nga 2TON dhe Labinot Tahiri (VIDEO)

By

Kënga e cila u shtyje për një ditë për shkak të një aksidenti fatal, tashmë është publikuar.

Bëhet fjalë për projektin “Zemra jem” nga 2TON dhe Labinot Tahiri, i cili ishte planifikuar të dilte ditën e premte.

Muzika është punuar nga Darko Dimitrov, tekstin e ka shkruar reperi bashkë me Ghulo ndërkaq klipin e realizoi produksioni MAX.

Ndiqeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm