ERMAL MAMAQI: MARTESAT ‘GAY’, PROBLEM I MADH

By

Këngëtari, aktori dhe prezantuesi Ermal Mamaqi është mjaft aktiv në rrjetin social facebook. Në faqen e tij Mamaqi ka regjistruar shifrën e 1.6 milionë ndjekësve.

E në këtë hapsirë që Ermali posedon ai poston fotografi dhe video qesharake e nuk lë pa komentuar edhe ngjarjet aktuale.

Në këtë rrjet social ai ka bërë një status për komunitetin LGBT, meqë sot shënohet dita ndërkombëtare kundër homofobisë.

Më poshtë mund të shihni shkrimin e Ermalit./Prive.al

Statusi i Ermal Mamaqit në Facebook
Statusi i Ermal Mamaqit në Facebook

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm