Publikohet “Tradhtare” nga SKERDI (VIDEO)

By

Është publikuar projekti më i ri nga SKERDI!

“Tradhtare” quhet kënga e cila u punua në studion e RedBox Entertainmet, me klip të realizuar nga Valon Aziri.

Kjo këngë pason “Faje” që e solli SKERDI në bashkëpunim me Gjikon gjatë kësaj vere, e me të cilën dyshja arritën të mbledhin miliona klikime në youtube, njofton Klan Kosova.

“Tradhtare” mund ta shihni dhe ta dëgjoni në videon e më poshtme:

Artikuj të ngjashëm