ZAJMINA VASJARI ANULON KËNGËN DHE KLIPIN ‘’LAGEM’’

By

Këngëtarja para disa muajsh deklaroj që ështe në pregaditje të këngës së saj më
të re me një titull provokativ “Lagem” këngë kjo në bashkëpunim me studion e
Flori Mumajesit. E kontaktuar nga ne Zaimina lidhur me projektin ajo tha që
arsyet e anulimit janë puna e madhe e saj dhe angazhimet e njëpasnjëshme ?!
Eeeee për cilat angazhime e ka fjalën Zaimina?! Ndoshta për arkitekturën?! Për të
cilën edhe ka përfunduar studimet. Sidoqoftë këngëtarja premtoi që do ta
realizoj. E tash verës apo dimrit s’ka lidhje 4 stinë I kemi, e ne këtu në pritje jemi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm