Super elastike, Bebe Rexha tregon talentin në vallëzim sensual

By

Një këngëtare e tekstshkruese shumë e talentuar, që nuk e ka kufizuar veten vetëm me aq.

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, është edhe një valltare shumë e zonja, e e gatshme të bëjë lloj-lloj ‘akrobacione’ me trupin e saj.

Ne performancat skenike ajo shpesh e ka dëshmuar që është artiste e kompletuar dhe ka lëvizje fantastike skenike.

Së fundmi, ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video, në të cilën shfaqet duke performuar një vallëzim sensual dhe mjaft të vështirë për tu realizuar. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BjONilfgO0M/?taken-by=beberexha

Artikuj të ngjashëm