Publikohet “Si dikur”: Flori dhe Shkurte Gashi sjellin këngën e re me histori të veçantë (VIDEO)

By

Që në notat e para kjo këngë të merr zemrën.

Shkurte Gashi dhe Flori Mumajesi, janë bërë sërish bashkë për të sjellë bashkëpunimin e radhës, të cilin e kanë titulluar “Si dikur”.

Kënga e realizuar nga Flori dhe po ashtu me vargjet e tij, flet për një çift të ndarë, por që megjithatë, kalon kohë bashkë në mbrëmjet shoqërore, në mënyrë që të mos kuptohet se ata nuk janë më bashkë.

Klipi është realizuar nga Imagine, ndërsa ka një skenar të veçantë ku marrin pjesë të gjithë djemtë e ThreDots Production. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm