Edita Doli rrëfen dy momentet më të vështira në jetën e saj

By

E ftuar së fundmi në Prive ishte Edita Doli.

Ajo nja zbuloi shumë të pathëna nga jeta e saj profesionale dhe personale në intervistën “50 pyetje”.

Ndër të tjerash Doli na rrëfen edhe dy momentet më të vështira në jetën e saj gjatë të cilave ajo duhej të vazhdonte punën si gjithherë.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm