Dëgjoni pak nga kënga e re e Xhensilës dhe Ardianit

By

Ajo për të cilën u përfol në media tash e disa ditë u konfirmua!

Xhensila dhe Ardian Bujupi po sjellin edhe këtë verë një bashkëpunim, pas suksesit të padiskutueshëm të “Cika cika” në 2018-ën.

E për projektin e ri, numërimi prapa ka filluar.

Kënga “Panorama” do të publikohet të Premten dhe pak nga ajo mund të dëgjoni më poshtë në videon e ndarë me ndjekësit nga Bujupi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm