Kur publikohet albumi i parë i Kidës? (VIDEO)

By

Kida së fundmi ka folur për albumin e saj të parë.

Në intervistën e dhënë për emisionin NIN në Klan Kosova, këngëtarja tregoi se ka kohë të gjatë që po merret me albumin I cili do të japë një mesazh të mirë.

Përveç kësaj, Kida tregoi edhe për sa kohë mund të publikohet albumi i saj dhe foli edhe për shumë gjëra të tjera rreth karrierës.

Ndiqni të plotë intervistën e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm