Getinjo dhe Mozzik sjellin një version qesharak të këngës “Madonna”

By

Është një pjesë e tekstit në fillim të këngës, që ka krijuar bujë të madhe. Dhe jemi të sigurt që e dini se për çfarë e kemi fjalën.

Shumë e deshën e disa edhe e kritikuan, por që të gjithë po vallëzojnë me këngën Madonna, e cila brenda një jave publikimi ka arritur afër 8 milionë klikime në Youtube.

E Mozzik bashkë me Getinjon ndanë me ndjekësit e tyre në Instagram një version më qesharak të këngës.

Më poshtë postimi i plotë. /Prive.al

View this post on Instagram

MADONNA REMIX 🤣🤣🤣 @getinjo @labinotl1

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

 

 

Artikuj të ngjashëm