Learta tregon se si filloi lidhja e saj me Kushtrimin

By

Pa dyshim që janë ndër çiftet më të ndjekura, e thënë kjo shumë ndjekës të Leartës dëshirojnë të dinë çdo gjë nga jeta e saj personale.

Si filloi historia e tyre e dashurisë – është nga pyetjet më të shpeshta që i bëhen Leartës.

Dhe ajo natyrisht që nuk denjon ta ndajë me publikun. E ftuar në rubrikën “Kutia e pyetjeve” në Prive, Learta flet për fillimin e lidhjes së saj me Kushtrimin, tani bashkëshortin dhe babin e djalit të saj. /prive.al

Artikuj të ngjashëm