Publikohet ‘Ma e mira’ nga Gold Ag dhe Dani (VIDEO)

By

Gold Ag sapo publikoi bashkëpunimin e tij me Ramadan Krasniqi -Dani.

Projekti mbanë titullin ‘Ma e mira’ dhe vjen nën shoqërinë e një videoklipi shumë veror.

Ky duet i reperit pason ‘Xhan Xhan’ me Yllka Kuqin i cili pati sukses goxha të madh.

Ndiqeni të plotë projektin e ri të dy artistëve të njohur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm