Majk rikthehet me ish të dashurën!?

By

Muajin e kaluar Prive kapi Majkin me një femër të panjohur gjatë hapjes së lokalit, MOMO.

Imazhi tregonte se femra në fjalë nuk ishte Melita Nushi, duke konfirmuar se dyshja i dha fund lidhjes.

Por, ata nuk qëndruan gjatë të ndarë.

Burime të Prive së fundmi kanë treguar se Majk dhe Melita Nushi janë rikthyer së bashku.

Se a do ta bëjnë publike tani apo do ta mbajnë të fshehur, mbetet të shihet në të ardhmen e afërt./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm