Publikohet “Kaj” e Vesa Smolicës (VIDEO)

By

Është publikuar kënga e re e Vesa Smolicës.

Këngëtarja solli të shoqëruar me videoklip, projektin muzikor të titulluar “Kaj”.

Tekstin dhe melodinë i ka bërë vet Vesa ndërkaq kënga është realizuar nga Gzim Lazri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm