Hapje fantastike e Top Awards nga artistët e On Records! (FOTO)

By

Ka nisur ceremonia e ndarjes së ♪çmimeve Top Awards në Top Channel me një performancë nga katër artistët e On Records, Kida, Getinjo, Mozzik e Endri.

Katërshja kënduan përmbledhurazi këngët e tyre hite të këtij viti dhe jo vetëm në interpretime live shumë të kënaqshme.

Çka veçohet ishte pa dyshim pjesa e Getinjos për performancën me efekte vizuale dhe kostumin e veshur gjatë interpretimit të ‘Tony Montana’.

Befasitë nga të tjerët mbeten të shihen në vazhdim.

kidaa

kida

Artikuj të ngjashëm