‘Arifhikmetin’ e ri nuk do ta njihni!

By

Në qëndrime ai duket të jetë shumë tradicional dhe këtë e ka reflektuar edhe në jetesën që bën por edhe stilin e veshjes.

Megjithatë, edhe aktori i njohur Xhevdet Jashari – ‘Arifhikmeti’ kur është fjala tek dukja nuk përton të eksperimentojë.

Siç nuk pritej, aktori ka ndryshuar mjaft në pamje me veprimin e fundit kur ka vendosur t’i lyejë flokët.

Zeshkani tashmë me ndihmën e një miku të tij është bërë bjond duke shkaktuar kësisoj komente të ndryshme të ndjekësve në rrjete sociale prej të cilëve disa kanë qenë pozitive e të tjera negative. /Prive.al/

 

14151832_10201908727995654_752886957_o

Artikuj të ngjashëm