Publikohet ‘K****’ e Gjon Karricës (VIDEO)

By

Është publikuar kënga më e re e Gjon Karricës me titull ‘Kurva’.

Këngëtari ia bashkëngjiti edhe një klip interesant kësaj kënge për të cilën u përkujdes vetë.

Muzikën e ka punuar Anton Nue i cili punoi edhe për videoklipin me ndihmën e vetë Gjonit.

Ky projekt është paralajmëruar kohë më parë dhe tani e keni mundësinë ta shihni të plotë në youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm