Shokon këngëtarja e njohur, thotë se s’do të lidhet kurrë më me asnjë mashkull

By

Duket se Cheryl Cole s’do të lidhet më kurrë me askënd.

Derisa bëri një paraqitje në Table Manners With Jessie Ware, ajo foli për jetën e saj të dashurisë, transmeton Klan Kosova.

‘Definitivisht brenda biznesit, e di çka unë dua dhe çka jo. Edhe nëse është e drejtë apo e gabuar, është si ndihem. Unë mendoj që zona ime romantike, ka ndaluar’, tha ajo.

‘Kjo zonë sapo është ndaluar, kjo nuk ndodhë më, është fundi. Unë e kam një njeri në jetën time’, tha ajo duke iu referuar djalit të saj Bear, të cilin e ka me Liam Payne. ‘Jam mirë’.

Liam dhe Cheryl njoftuan ndarjen e tyre gjatë muajit korrik.

Image result for liam and cheryl

Artikuj të ngjashëm