Skerdi zgjedh mes Gjikos dhe Ledrit (VIDEO)

By

Skerdi ishte i ftuari i Alaudin Hamitit, mbrëmë në emisionin NIN në Klan Kosova.

Gjatë intervistës, këngëtari zbuloi shumë gjëra rreth karrierës por foli pak edhe për jetën personale pasi u bë buja fotografia me të dashurën e tij të cilën e zbuloi në dasmën e Gjikos.

Përveç  kësaj, artisti nga Shqipëria ishte pjesë e lojës ‘Haje ose Thuaje’ ku ishte përballë tri pyetjeve pikante.

Kush është Bugatti i tij, kush e dashura e parafundit, dhe kë zgjedh mes Gjikos dhe Ledrit, e kuptoni duke klikuar mbi videon e mëposhtme./Prive.al

Videon mund ta shikoni duke klikuar KËTU

Artikuj të ngjashëm