Sinani shkëlqen përkrah bashkëshortes (FOTO)

By

Ai vazhdon të mbetet akoma për shumëkë një ikonë e muzikës shqiptare që me hitet e pavdekshme ka vend të madh në estradën tonë.

Fjala është për këngëtarin Sinan Vllasaliu i cili në aspektin e pranisë në rrjete sociale dhe portale nuk është shumë aktiv.

Megjithatë, në raste të festave dhe momenteve të tjera të veçanta edhe nga këngëtari nuk mungojnë fotografi.

Së fundmi ai ka ndarë disa imazhe ku shihet përkrah bashkëshortes së tij, Teutës në ahengun e familjes Tusha zhvilluar dy ditë më parë.

Sinani duket shumë i lumtur teksa bashkë me personin e zemrës, shkëlqejnë përkundër viteve që kanë kaluar me dekada të tëra bashkë me njëri-tjetrin. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm