Ka dy arsye pse Melisa nuk do e zbulojë arsyen e ndarjes nga Andi

By

E ftuar në Prive ishte Melisa Lleshi.

Ish-konkurrentja e Përputhen dhe këngëtarja shumë e dashur erdhi në një intervistë ekskluzive për Prive shumë muaj më vonë pas paraqitjes së fundit.

Herën e fundit që ishte në emision ajo ishte vet e dyta – në krah kishte Andin.

Mirëpo dyshja kanë konfirmuar edhe ndarjen dhe sipas të dyve nuk do të ketë kthim mbrapa.

E pyetur për arsyen pse çifti vendosi t’i japë fund lidhjes, Melisa deklaroi se ajo nuk do të japë asnjëherë arsye konkrete për dy arsye.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm