Publikohet fotografia e parë e djalit të Adelina Tahirit (FOTO)

By

Vetëm pak ditë më parë, Adelina Tahiri u bë nënë.

Ajo solli në jetë një djalë të cilin e ka quajtur JON.

Këngëtarja dhe burri i saj maqedon, u bënë prindër për herë të parë, gati një vit pas martesës së tyre.

Para se djali të vinte në jetë, Adelina organizoi Baby Shoëer ku të pranishëm ishin shumë fytyra publike. Festa u mbajt në Maqedoni dhe ishte çdo gjë e rregulluar në detaje. Prive qëndroi me Adelinën atë ditë dhe ju solli fotografi ekskluzive si dhe emrin e vogëlushit.

Ditën kur artistja lindi, ajo publikoi një fotografi në Instagramin e saj, ku tregoi vetëm dorën e JONIT, asgjë më tepër.

Ndërkaq sot, Adelina bëri një instastory ku shfaqi pak më shumë edhe pse fytyrën e djalit akoma s’e kemi parë.

JON shihet me një bluzë të veshur në të cilën shkruan: ‘Të dua mami’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm