Ronela Hajati tani solo!

By

Dhjetorin e mbylli me një duet me të dashurin, Young Zerka. Edhe pse ndodhi rastësisht ajo u pëlqye nga publiku e po vazhdon të dëgjohet.

“Diamantat” ishte sërish një konfirmim se Ronie e Zerka kanë një kimi tejet të mirë në muzikë.

Por, tani është koha që Ronela të publikoj këngën solo që e kishte paralajmëruar, të punuar në RedBox Entertainment.

Para pak dite, Hajati ishte në studio për detajet e fundit, teksa ka nisur punë dhe për demo tjera.

Artikuj të ngjashëm