Beqari Patris rrethohet nga bukuroshet e njohura! (FOTO)

By

Tashmë me statusin e ri si “beqar” pas ndarjes me Tunën, çdo lëvizje e Patrisit është në fokus të syrit të publikut!

Si po e shijon të qenurit beqar? A po tregohet i “urtë” apo jo?

Mesa duket, instrumentisti këtë periudhë po e kalon me shoqëri, që përfshijnë vajza mjaft seksi të jetës publike.

Në një story në Instagram, Patrisi shihet me një mik të tij basketbollist, Shkenda Dubovën dhe Xhuli Nurën, një emër që vështirë shqitet nga kujtesa për ngjarjen e para shumë viteve.

I rrethuar nga bukuroshe në një super atmosferë, buzëqeshja është vesh më vesh! /prive

.al

Artikuj të ngjashëm