Almeda publikon imazhin më të ëmbël me djalin

By

Almeda Abazi po e shijon çdo ditë e më shumë mëmësinë.

Modelja e njohur shqiptare muajin e kaluar u bë nënë pasi solli në jetë djalin Efehan me bashkëshortin Tolgahan Sayisman.

Çifti pas disa ditësh postuan foto të djalit por Almeda s’ndalon duke publikuar djalin tani duke kaluar kohë me të.

Imazhi i fundit është shumë i ëmbël dhe tregon se Efehan i paska ngjarë shumë nënës së tij.

Mendoni edhe ju njësoj?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm