E pabesueshme: Kopja e Gjikos haset në Shqipëri

By

Sozitë e fytyrave publike gjenden shpesh.

Sidomos, në Amerikë dhe vende të tjera me popullsi të madhe, është e pashmangshme që të mos haste në njerëz që ngjajnë me dikë të njohur.

Por, sozitë duket se ekzistojnë edhe ndër shqiptarë, përkundër që jemi vend i vogël, popull i vogël.

Faqet në rrjete sociale po postojnë fotografi të një punonjësi rrugësh në Shqipëri i cili ngjan jashtëzakonisht shumë me reperin Gjiko.

SI dy pika uji, apo jo? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm