Publikohet bashkëpunimi i Mimoza Shkodrës me Irkenc Hykajn (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi i parë mes Mimoza Shkodrës me Irkenc Hykën.

Projekti i punuar nga Irkenci dhe JoJo me tekst nga Gent Fatali, quhet “Valla”.

Për klipin është përkujdesur produksioni MAX nga Shqipëria.

Më poshtë mund ta shihni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm