Policia arreston reperin e njohur

By

Policia ka arrestuar reperin e njohur.

Bow Wow u vu në pranga në orët e hershme të mëngjesit të së shtunës pasi dyshohet se u rrah me një grua.

Reperi 31-vjeçar dhe Leslie Holden, u arrestuan pasi policët arritën në vendin e ngjarjes në 4:15 në Atlanta.

Leslie pohoi se ishte sulmuar nga Bow Wow dhe ai pretendoi se ajo e kishte sulmuar atë. Të dy kanë pësuar lëndime të lehta.

Artikuj të ngjashëm