Një histori dashurie që përfundoi: Gisele Bundchen flet për Leonardo Dicaprion dhe arsyet e ndarjes

By

Modelja e famshme gjermane Gisele Bundchen, ka dalë në kopertinën e Porter Magazine, e cila lansohet me 8-të Shkurt.

Gisele Bundchen Gets Candid About Split With Ex Leonardo DiCaprio

Modelja po ashtu ka dhënë intervistë, derisa ka treguar se pse ishte ndarë nga aktori i famshëm Leonardo Di Caprio.

Image result for gisele and leonardo

“Një vendim i vështirë i jetës sime ka qenë të largohesha nga lidhja me Di Caprion. Nuk doja që ta dendja veten me duhan, me pije dhe me shumë punë. Fillova të vetdijësohesha për gjërat që s’i kisha zgjedhur vet. Unë doja të ndryshoja ndërsa ai po qëndronte i njëjti”, ka thënë Gisele.

Dyshja kanë qenë në lidhje për pesë vjet, nga viti 2000 deri në vitin 2005-të.

Image result for gisele and leonardo

Artikuj të ngjashëm