Publikohet bashkëpunimi i Mc Beka dhe Teuta Selimit!

By

“Shoqe, shoqe” mban emrin kënga më e re e publikuar nga reperi Mc Beka i cili vjen në bashkëpunim me këngëtaren Teuta Selimi.

Ky projekt në bazë ka dhe pjesën “Kqyrni shoqe” e cila tashmë njihet nga i gjithë populli, pasiqë kjo këngë nuk mungon në ahengjet familjare.

“Shoqe, Shoqe” është shkruar nga Granit Gashi, Dardy & Mc Beka me tekst të vetë reperit me videoklip të Bug Production./Prive.al

Artikuj të ngjashëm