Njihuni me nënën e Sinanit, vjehrrën e Andrrës

By

Me rastin e 8 Marsit, këngëtari Sinan Hoxha nuk ka mundur t’i ndajë dy femrat më të rëndësishme në jetën e tij, nënën dhe bashkëshorten.

Ai ka uruar të dyja përmes një imazhi në të cilat ai ka treguar se për të, ato janë mbretëresha.

Kujtojmë se çifti që kurorëzoi dashurinë në Gusht të vitit të kaluar, tashmë janë në pritjen e ëmbël të një fëmije që pritet të vijë në jetë brenda pak javësh. /prive.al/

berlinale

Artikuj të ngjashëm