Pse s’është Stresi në album? Përgjigja epike e Noizyt!

By

Noizy me datë 7 prill publikon albumin e tij më të ri “Alpha”.

Ky album vjen me një vvarg super hitesh, një pjesë e të cilave në bashkëpunim.

Vetëm se është konfirmuar dueti i Noizyt me Elvanën dhe një tjetër me Yllin, pjesë e albumit.

View this post on Instagram

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Por, një projekt që po pritet prej muajsh mungon.

Fjala është për duetin me Stresin, i shumëkërkuar pas pajtimit vitin e kaluar.

E ka një arsye pse ai projekt nuk është pjesë e albumit – Big Brother VIP Kosova.

“Përse nuk e bëre edhe Stresin pjesë të albumit? Mezi po e pres atë bashkëpunim!”, ka pyetur një ndjekës.

“Se ka qenë në burg”, ishte përgjigja epike e Noizyt me të qeshur., është përgjigjur reperi.

Sidoqoftë, përkundër se nuk do jetë pjesë e albumit, kënga me videoklip nuk do të vonojë shumë, siç precizuan burime për Prive në rubrikën “E vërtetë, e pavërtetë” në episodin e fundit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm